Jak zrobić balony na tort

Jak zrobić balony na tort

Balony to klasyczny motyw na tort i taki, który sprawdza się niemal na każdą okazję. Możesz zrobić balony w różnych stylach i kolorach, w tym pastele dla dzieci i wyrafinowane kolory dla dorosłych. Dla bardziej wyszukanych spraw, można spróbować użyć pasty modelarskiej do rzeźbienia własnych.

Możesz również spróbować zrobić topper w kształcie misia lub zwierzęcia trzymającego balon, aby dodać odrobinę koloru do dziecięcego tortu. Użycie pomady do stworzenia balonów jest proste i zabawne. Pamiętaj tylko, aby przykryć tort folią klejącą, gdy nie jest używany.

Wykonanie toppera do tortu to świetny sposób na dodanie radości do urodzin, rocznicy lub innej uroczystości. Dodanie świeżych kwiatów i zieleni jest zawsze dobrym pomysłem, a dobry czas, aby to zrobić jest dzień przed imprezą. Z balonami, można mieć najlepsze z obu światów: piękny tort, który będzie trwał przez kilka dni i dodatkowy urok świeżego kwiatowego centerpiece. Istnieje wiele topperów balonowych na rynku, jednak można zrobić własne z odrobiną kreatywności. Oto kilka przepisów, które pozwolą Ci zacząć.

Najlepszym sposobem na wykonanie toppera do tortu jest użycie mieszanki masy modelarskiej i pomady. Do każdego koloru można użyć małej miseczki białego lukru, co pozwoli Ci łatwo dodać barwnik spożywczy. Jeśli chcesz, możesz zrobić bardziej rozbudowany tort balonowy, dodając więcej niż jeden kolor lukru. Możesz również użyć mini cupake pan, aby utrzymać balony w. Po zastygnięciu, możesz je udekorować jadalnym sprayem nabłyszczającym, który jest spożywczą wersją farby, która sprawi, że balony będą błyszczeć.

Jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić, to sprawdzić rozmiar swoich balonów. Dobrym pomysłem jest zdobycie kilku różnych rozmiarów i trzymanie ich osobno. Nadmuchiwanie balonów jest proste i można je napompować powietrzem lub pompką do balonów. Pamiętaj, aby napompować je mniej więcej do połowy i związać. Zapobiegnie to zbytniemu wypełnieniu kreacji i sprawi, że zostaniesz z bardziej poręczną ilością.

Możesz zrobić swoje własne balony używając kombinacji masy modelarskiej i pomady. Uważaj, aby nie przesadzić, choć, ponieważ mogą one być zbyt trudne do pracy z. Ponadto trzeba będzie pozwolić im wyschnąć przez noc. Możesz złożyć swoje balony używając kropek kleju, aby je do siebie przyczepić. Można je ułożyć w duże skupisko lub zrobić z nich pojedyncze balony.

Okto-balon to najnowsze szaleństwo w dekorowaniu tortów, a do wyboru jest mnóstwo modeli balonów i technik. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, która technika jest dla Ciebie odpowiednia, jest eksperymentowanie. Niektóre z balonów, które stworzysz, będą trochę nowatorskie i możesz chcieć je zrobić dzień lub dwa przed imprezą, ale będziesz w stanie je ściągnąć przy odrobinie cierpliwości i kilku sztuczkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *