Jak zrobić ozdobne pudełko z kartonu

Jak zrobić ozdobne pudełko z kartonu

Niniejszy artykuł powstał dzięki wsparciu serwisu jakpodlaczyc.pl

Dekoracyjne pudełko to świetny sposób na upiększenie miejsca do przechowywania. Używać recykling karton, tkanina lub nawet papier scrapbook, ty możesz obracać prostego pudełko w coś więcej ekscytujący. Możesz użyć drewnianego lub plastikowego pudełka jako podstawy, a następnie ozdobić je wstążkami, cekinami lub nawet koronkami ze starych sukienek. Jest to świetny sposób, aby urozmaicić swój wystrój bez rozbijania banku.

Po pierwsze, będziesz potrzebować kartonu. W zależności od tego, jak duże ma być twoje ozdobne pudełko, możesz je przyciąć do rozmiaru lub skurczyć. Jeśli robisz to drugie, będziesz musiał odciąć boki pudełka. Łatwo to zrobić za pomocą nożyczek.

Następnie będziesz potrzebował pistoletu do kleju. Możesz również użyć kleju w sprayu, jeśli nie przeszkadza Ci odrobina rozprysku. Pamiętaj, aby najpierw wstrząsnąć nim przed użyciem. Klej na gorąco jest łatwiejszy w użyciu niż zwykły klej.

Po przygotowaniu pistoletu do kleju, będziesz chciał go użyć do przymocowania liny do pudełka. Lina powinna być wystarczająco długa, aby owinąć pudełko i zakończyć się jeden cal od góry.

Po przyklejeniu liny, możesz użyć tej samej metody, aby przymocować bawełnianą linę do pudełka. Aby upewnić się, że lina pozostanie na swoim miejscu, użyj klipsów. Dla dodania uroku, możesz pomalować pudełko na ładny odcień brązu.

Na koniec będziesz potrzebował tkaniny. To będzie główny element Twojego ozdobnego pudełka. Aby to zrobić, będziesz musiał zmierzyć i wyciąć prostokąt tkaniny. Zrób go na tyle szerokim, aby pokryć wnętrze pudełka. Nie jest jednak konieczne, aby przyciąć go dokładnie na wymiar.

Poza tym, prawdopodobnie będziesz musiał przyciąć rogi, aby pudełko leżało płasko. Podczas gdy jesteś na to, można również ogolić trochę wagi z pudełka, jak również. Kolejną zaletą pudełka z tkaniny jest to, że będziesz mógł go używać jako magazynu. Niezależnie od tego, czy szukasz pudełka na przybory kuchenne, czy na przybory plastyczne swoich dzieci, jest to doskonały sposób, aby wykorzystać swoją kreatywność do pracy.

Podczas tworzenia własnego pudełka na tkaniny, najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że będzie to stały element w Twoim domu. Dlatego też musisz być ostrożny podczas jego cięcia. Podobnie, powinieneś użyć ostrych nożyczek, aby mieć pewność, że zostanie ono odpowiednio przycięte.

Miejmy nadzieję, że opanowałeś sztukę używania kartonu do stworzenia dekoracyjnego pudełka. Z odrobiną kleju, tkaniny i kilkoma dekoracjami możesz stworzyć coś imponującego, co możesz wyeksponować w swoim domu. Albo, możesz go oddać jako prezent! Bez względu na to, którą drogę wybierzesz, z pewnością będzie wyglądać lepiej niż typowe kartonowe pudełko do przechowywania. I jest to świetna zabawa!

Tak więc, następnym razem, gdy będziesz potrzebował pudełka do przechowywania wszystkich swoich ulubionych zabawek, rozważ przekształcenie pustego kartonu w coś zabawnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *