Jak zrobić super wannę

Jak zrobić super wannę

Jeśli chcesz przekształcić swoją łazienkę w spa, możesz użyć kilku zabawnych dodatków, aby przekształcić swoją wannę w oazę zen. Używanie woreczka do kąpieli może być również świetnym sposobem na wyszorowanie tych problematycznych miejsc. Możesz również dodać kilka świec zapachowych, aby dodać trochę blasku.

Kąpiele mają długą listę korzyści, od poprawy krążenia po zwiększenie jakości snu. Jednak zbyt długie siedzenie w gorącej kąpieli może sprawić, że Twoja skóra będzie sucha i swędząca. Dodanie kilku składników nawilżających może pomóc zwalczyć skutki odwodnienia. Na przykład, można dodać kilka łyżeczek aloesu, który jest znany z łagodzenia suchej skóry.

Ponadto, możesz dodać kilka olejków eterycznych do swojego moczenia. W przeciwieństwie do tradycyjnych perfum, które są związkami chemicznymi, olejki eteryczne mają tę zaletę, że wchłaniają się bezpośrednio w skórę. Aby uczynić kąpiel przyjemniejszym doświadczeniem, spróbuj dodać kilka kropli olejku lawendowego lub różanego. Oba są znane ze swoich relaksujących właściwości.

Możesz również stworzyć kąpiel perełkową mieszając trochę łagodnego mydła w płynie z solą epsom. Mieszanina może nie czuć się bardzo goopy, ale to pomoże Twojej skórze czuć się miękkie i gładkie. Możesz również dodać kilka kropli miodu do kąpieli, aby uzyskać kojący zapach i właściwości antybakteryjne.

Będąc pod prysznicem, możesz również skorzystać z najmniejszego urządzenia w łazience – bomby kąpielowej. Chociaż możesz kupić formy do bomb kąpielowych, możesz również uformować bomby kąpielowe od podstaw, używając swoich rąk. To może zaoszczędzić trochę pieniędzy, a będziesz miał znacznie lepiej wyglądający wynik. Poza nowością, jaką jest tworzenie własnych produktów do kąpieli, metoda ta stanowi również świetną zabawę dla dzieci.

Oprócz oczywistych, można również znaleźć różne inne funky-kształtne formy bomb kąpielowych w lokalnym sklepie rzemieślniczym. Niektóre z tych form faktycznie sprawiają, że kąpiel staje się zabawą dla dzieci. Wystarczy wypełnić foremki mieszanką do kąpieli, dać im kilka minut na zastygnięcie, a będziesz mieć zabawne narzędzie do szorowania.

Istnieją nawet bardziej zaawansowane produkty do kąpieli, takie jak Super Shower, który zużywa tylko 25 galonów wody na 10-minutowy prysznic. Najlepsze w tej kąpieli jest to, że zajmuje mniej miejsca niż tradycyjna wanna i prysznic. Kolejną fajną cechą jest to, że pozwala na zmniejszenie zużycia energii.

Kiedy jesteś gotowy do kąpieli, zacznij od napełnienia wanny kilkoma centymetrami wody. Następnie powinieneś wyczyścić górną część swojej wanny szczotką do szorowania. Rób to tak długo, aż Twoja wanna będzie czysta.

Aby uzyskać prawdziwą super kąpiel, wykonaj poniższe kroki. Po kąpieli umyj wannę mydłem i ciepłą wodą, aby usunąć resztki dodatków do kąpieli. Twoja kąpiel będzie bardziej relaksującym i przyjemnym doświadczeniem, a Ty będziesz zaskoczony tym, jak bardzo lepiej się po niej czujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *