Jak zrobić test w zespole

Jak zrobić test w zespole

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest owocem naszego partnerstwa z chcezrobicwielkie.pl

Desktopowy klient Microsoft Teams ma mały, ale potężny pakiet testów jakości połączeń, ale to nie jedyny sposób na upewnienie się, że Twój zespół jest po tej samej stronie. Jeśli masz smartfon z zainstalowaną aplikacją Teams, możesz użyć telefonu jako zestawu słuchawkowego. Podobnie aplikacja internetowa jest równie sprawna w obsłudze spotkań. Jedną z wielu zalet korzystania z aplikacji internetowej jest to, że możesz nagrywać swoje spotkania i udostępniać je wszystkim innym. Posiadanie dostępu do nagranych spotkań pozwala na odtworzenie rozmowy i powtórzenie jej według własnego uznania.

W podobnym duchu, ekran ustawień klienta stacjonarnego ma tę samą sekcję Urządzenia. To tutaj wybierasz urządzenia audio, które mają znaczenie. Możesz na przykład przetestować głośnik lub mikrofon laptopa albo poprosić kogoś o nagranie Cię w sali konferencyjnej. Oczywiście, możesz również pójść o krok dalej i zainstalować odpowiednie oprogramowanie w telefonie. Następnie możesz skonfigurować telefon do odtwarzania rozmowy przez aplikację internetową lub do odbierania rozmowy w sali konferencyjnej.

Co więcej, możesz nawet stworzyć wideokonferencję, jeśli masz taką ochotę. To prosty proces. A jeśli jesteś w drodze i nie masz dostępu do Wi-Fi, możesz skorzystać z wygodnej wersji mobilnej aplikacji internetowej. Szybkie wyszukiwanie w telefonie spowoduje pojawienie się wielu opcji do wyboru. W zależności od Twoich preferencji, prawdopodobnie znajdziesz połączenie, które spełni Twoje oczekiwania.

Aplikacja internetowa Microsoft Teams, w międzyczasie, ma trochę więcej do zrobienia, ale połączenie testowe nie jest jednym z nich. Na początek musisz być zalogowany na swoje konto, aby skorzystać z funkcji, a jeśli masz szczęście, dostaniesz go wypróbować. Korzystając z aplikacji internetowej, można również przeglądać kalendarz, a dzięki chmurze Microsoft, synchronizować kalendarz Google z kontem Microsoft. Możesz więc zaplanować spotkanie z kolegami w biurze lub z rodziną w domu.

Wreszcie, aplikacja przeglądarkowa Teams ma mały, ale potężny pakiet testów jakości połączeń wideo, jeśli jesteś tak skłonny. Z drugiej strony, jeśli jesteś użytkownikiem smartfona, musisz pobrać aplikację Teams, a także niezbędne oprogramowanie. Mając te elementy na miejscu, czas dołączyć do spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *